"Moda, w której nie można wyjść na ulicę, nie jest modą".

Oto jeden ze słynniejszych cytatów Coco Chanel, kobiety, która zmieniła oblicze mody. Użycie cytatu Coco Chanel nie jest zabiegiem przypadkowym, ani też chwytliwym wykorzystaniem słów ikony i mistrzyni mody. Nie jest użyciem na wyrost, gdyż naszą ambicją jest wzorowanie się na najlepszych. Coco Chanel zawsze podkreslała, że jest jak wszystkie kobiety i przede wszystkim proponuje kobietom to, co sama wkładała na swoje ciało. A to, co wkładała, miało być ubraniem, a nie "przebraniem". I to jest również ideą marki "Choice". Duch klasyki i jednocześnie nowoczesności, prostota, a przy niej jakże ważne, nienachalne detale, dbałość o precyzje wykroju -  wszystko to kryteria, przez które filtrujemy kazdy produkt.  Wygoda - bo funkcjonalnośc nawet najbardziej wyrafinowanego wzoru jest kluczowa. Dostepne ceny - bo pięknie, to nie zawsze znaczy "drogo".

Marka Choice powstała z myślą o kobietach, które pragną sprostać codziennym  modowym wyzwaniom, dla których nowe tendencje stylowe są naturalną inspiracją.

Początki firmy sięgają lat 90. Od tego czasu  zajmujemy się produkcją odzieży damskiej - od projektu, przez konstrukcję i szycie, aż po wykończenie, wszystkie oferowane przez nas ubrania, z wyjątkiem swetrów, powstają w naszym zakładzie firmowym w Częstochowie. Owo wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam sprecyzować naszą ofertę pod względem istotnych parametrów, które są priorytetem podczas zakupów dla naszych klientek. Tymi wyznacznikami są wysokiej jakości produkt, aktualne trendy oraz niska cena.

Każda Klientka jest dla nas jednakowo ważna. Podmiotowe traktowanie i świadomość, że  każda Kobieta jest inna i wyjątkowa, sprawia, że naszym priorytetem jest odpowiadanie na indywidualne oczekiwania, szacunek i otwarty kontakt.

"W modzie nie chodzi tylko o ubrania. Moda to coś, co unosi sie w powietrzu, co się wyczuwa. Jest na ulicach i można to poczuć intuicyjnie. Ma wiele wspólnego z tym jak żyjemy, co myślimy i co się wokół nas dzieje."

I znów nie ma lepszego zamknięcia delikatnej, ale uchwytnej idei naszej marki, niz słowa cytowanej już wcześniej Coco Chanel. Ubrania naszej firmy to produkty, które ożywają na ulicach. Ożywaja, dzięki elegancji, jakości materiałów użytych do ich stworzenia i co najważniejsze "ubierają", a nie "przebierają" kobiety.

Nieustannie staramy się spełniać oczekiwania naszych klientek. Naszą cechą jest otwartość i dlatego będziemy bardzo wdzięczni za każdą opinie o nas i naszych produktach.

Dariusz Korczak

Darina Ivanova

"Masz wybór - masz Choice"